تبلیغات
اخبار آموزش و پرورش - تحقق وعده آموزش وپرورش پایان آذر ماه

اخبار آموزش و پرورش
 
اقتصاد مقاومتی ، تولید ، اشتغال
اَللّـهُمَّ صَلِّ عَلى عَلِیِّ بْنِ مُوسَى الرِّضا الْمُرْتَضَى الاِمامِ التَّقِیِّ النَّقِیِّ وَحُجَّتِکَ عَلى مَنْ فَوْقَ الاَرْضِ وَمَنْ تَحْتَ الثَّرى، الصِّدّیقِ الشَّهیدِ، صَلاةً کَثیرَةً تامَّةً زاکِیَةً مُتَواصِلَةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَةً، کَاَفْضَلِ ما صَلَّیْتَ عَلى اَحَد مِنْ اَوْلِیائِکَ
منصور مجا‌وری مدیر کل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش در خصوص روند پرداخت معو‌قات باز‌نشستگان فرهنگی اظهار داشت: با توجه به اینکه برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای پرداخت معو‌قات مالی روند اجرایی را طی کرده است بنابراین پرداخت معو‌قات در مسیر تحقق قرار دارد.


وی افزود: درخصوص اوراق قرضه ارائه شده همه کارها طبق برنامه‌ریزی ها انجام شده است و بخش ا‌عظمی از زیر‌ساخت‌ها برای پرداخت معو‌قات اجرایی شده است.
 
مجاور‌ی در پاسخ به این سوال که قرار بود معو‌قات تا 15 آذر ماه پرداخت شود گفت: با توجه به اینکه تعطیلا‌تی قریب به یک هفته تا این بازه زمانی وجود داشت بنابراین کارها تا حدی به تعویق افتاد اما مشکلی از لحاظ امکانات و شرایط وجود ندارد.

مدیر کل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: با توجه به شرایط سنی طی چند روز آینده کارها به طور کامل انجام شده و باز‌نشستگان سال 94 معو‌قات خود را دریافت می‌کنند.

وی یادآور شد: علاوه بر آمادگی کامل آموزش و پرورش سازمان برنامه و بودجه این مسئله را تایید کرده و امیدواریم هر چه زودتر فرهنگیان بازنشسته معو‌قات خود را دریافت کنند.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
طبقه بندی: مالی و رفاهی، 
برچسب ها: زمان پرداخت اضافه تدریس، پرداخت معوقات فرهنگیان،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 20 آذر 1395 توسط مسعود
لوگوی دوستان
لینک دوستان

بالای صفحهتمامی حقوق این وبلاگ برای اخبار آموزش و پرورش محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.