تبلیغات
اخبار آموزش و پرورش - پیگیری اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد،مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: افراد معترض به نتایج آزمون استخدامی سال گذشته این اداره کل موضوع را از طریق سازمان سنجش آموزش کشور پیگیری کنند.

هادی زارع پور افزود: سهمیه استخدامی سال گذشته اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد 162نفر در19رشته بود که نام نویسی اینترنتی از متقاضیان در این استان همزمان با سراسر کشور از24 مهر آغاز و آزمون علمی نیز21آبان توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد.

وی ادامه داد: یکهزار و560متقاضی شرکت کننده آقا و خانم در این آزمون از کهگیلویه و بویراحمد همگی حداقل50درصد نمره علمی را کسب کردند و از این تعداد نیز 643 نفر توسط سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان افراد قبولی برای انجام مصاحبه معرفی شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: 98نفر از مجموع این643نفر به دلیل داشتن مشکل مدرک تحصیلی،بالا بودن سن، مشکلات جسمی و یا تطابق نداشتن مدرک تحصیلی با رشته مورد نظر حذف شده و اسامی 545 نفر برای انجام مصاحبه به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.

زارع پور افزود:از مجموع162نفر سهمیه استخدامی کهگیلویه و بویراحمد30درصد معادل48نفر سهمیه خانواده شهدا،جانبازان و ایثارگران و سه درصد معادل پنج نفر نیز سهمیه معلولان بود که این سهمیه ها با دقت و حساسیت خاصی توسط اداره کل آموزش و پرورش استان لحاظ شد.

وی بدون اشاره به تعداد پذیرفته شدگان نهایی از کهگیلویه و بویراحمد در این آزمون ادامه داد: ملاک قبولی افراد بر اساس70درصد نمره آزمون علمی و30درصد نمره مصاحبه بوده که توسط سازمان سنجش آموزش کشور لحاظ شد.پیگیری اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: با توجه به همین ملاک‌ها نتایج نهایی پذیرفته شدگان کهگیلویه و بویراحمد در این آزمون به اداره کل آموزش و پرورش استان اعلام شد.

زارع پور افزود: اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد هیچ نقش و یا تأثیری در نتایج این آزمون و اعلام پذیرفته شدگان نهایی آن نداشته و به همین دلیل نیز نمی‌تواند پاسخگوی افراد معترض باشد.
طبقه بندی: آموزشی، اداری ،
برچسب ها: اعتراض، نتایج آزمون، استخدامی، آموزش و پرورش، پیگیری،

تاریخ : یکشنبه 27 فروردین 1396 | 20:45 | نویسنده : مسعود | نظرات


  • paper | خرید Reproduction | خرید تبلیغ متنی
  • خرید رپورتاژ آگهی دائمی | فروش بک لینک با کیفیت