تبلیغات
اخبار آموزش و پرورش - همسر شهیده اکبریان :اقدام تروریستی داعش در تهران ،کوچکترین تاثیری در اراده راسخ ملت ایران نخواهد گذاشت

اخبار آموزش و پرورش

حمایت از کالاهای باکیفیت ایرانی برای داشتن ایرانی بهتر

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ اخبار آموزش و پرورش خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

همسر شهیده لرستانی حادثه تروریستی مجلس گفت: اقدام تروریستی داعش کوچکترین تاثیری در اراده راسخ ملت ایران نخواهد گذاشت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان لرستان، مرتضی شهمرادی همسر شهیده هانیه اکبریان که در حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی به شهادت رسید،افزود: شهیده هانیه اکبریان ازآموزش دهندگان نهضت سوادآموزی بود که از سال 90 تا 95 بیش از40نفر را تحت پوشش سوادآموزی قرار داد .

وی هدف از سفر خود و همسرش را به مجلس شورای اسلامی پیگیری و رایزنی با نمایندگان استان برای استخدام عنوان کرد وگفت: در طی 38 سال گذشته خون های زیادی برای دفاع  از کیان اسلام و انقلاب بر زمین ریخته شده است و همسر من هم در این مسیر مقدس جان خود را در اقدام تروریستی داعش فداکرده است .

همسر شهیده هانیه اکبریان تاکیدکرد: دشمنان ما باید بدانند که نمی توانند ذره ای در عزم و اراده راسخ مردم ما خلل وارد کنند و آنها را از پشتیبانی اسلام و انقلاب مایوس کنند.

شهمرادی درخصوص تشییع شهیده اکبریان تاکیدکرد: پیکرهمسر شهیده ام بعد از تشییع در تهران به شهرستان منتقل و با شرکت مردم همیشه در صحنه به خاک سپرده خواهد شدطبقه بندی: مجلس، چهره های ماندگار ،
برچسب ها:حادثه تروریستی، شهادت فرهنگیان،

[ پنجشنبه 18 خرداد 1396 ] [ 21:56 ] [ مسعود ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه