تبلیغات
اخبار آموزش و پرورش - افتتاح مدرسه اتباع فاقد هویت پاکستانی

اخبار آموزش و پرورش

حمایت از کالاهای باکیفیت ایرانی برای داشتن ایرانی بهتر

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ اخبار آموزش و پرورش خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از افتتاح مدرسه ای جدید جهت ادامه تحصیل فرزندان اتباع فاقد هویت پاکستانی خبر داد .

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از شهرستان های استان تهران، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اینکه شرایط ادامه تحصیل فرزندان اتباع  در شهرستان های استان تهران بهتر از گذشته فراهم گردیده است ، اظهار داشت: در این آموزشگاه که آماده و مورد بهره برداری قرار گرفت، بهترین شرایط تحصیل برای  بیش از 80 بازمانده از تحصیل دختر و پسر که همگی از اتباع فاقد هویت ایالت بلوچستان پاکستان می باشند فراهم گردیده است.

وی افزود : مدرسه مذکور که در شهرک علائین شهر ری واقع گردیده است از ابتدای آبان  بصورت رایگان پذیرای فرزندان اتباع دارای مدارک هویتی و فاقد مدارک هویتی است .

گفتنی است ،در حال حاضر قریب به 5 هزار دانش آموز اتباع از کشورهای افغانستان،عراق و پاکستان در کنار 45 هزار دانش آموزان ایرانی  در ناحیه 2 شهر ری مشغول به تحصیل می باشند .

طبقه بندی: آموزشی،
برچسب ها:افتتاح، مدارس، اتباع بیگانه،

[ دوشنبه 29 آبان 1396 ] [ 13:08 ] [ مسعود ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه