تبلیغات
اخبار آموزش و پرورش - حفظ آبروی معلمان باید در اولویت مدیران حراست قرار داشته باشد

اخبار آموزش و پرورش

حمایت از کالاهای باکیفیت ایرانی برای داشتن ایرانی بهتر

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ اخبار آموزش و پرورش خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

سیدمحمد بطحایی صبح امروز در همایش تخصصی مدیران، رؤسا و مسئولان حراست آموزش و پرورش با شعار «حراست قانون مدار، پاسخگو، حافظ حقوق و حرمت کارکنان» که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد، اظهار داشت: سازمان‌ها مانند موجود زنده‌ای هستند که برای اعضا، وظیفه مراقبت از مجموعه سازمان را برعهده دارند. اگر سازمانی نتواند حیات خود را به خوبی حفظ کند با گذشت زمان از بین خواهد رفت.


وی با بیان این که حراست نقش چشم را در آموزش و پرورش ایفا می‌کند، افزود: حراست چشمی است که محیط بیرون و داخل را رصد می‌کند و خود دیده نمی‌شود.

بطحایی خاطر نشان کرد: حراست، آرامش را برای سیستم به ارمغان می‌آورد و با رصد امور، خطرات را به فرصت تبدیل می‌کند؛ در نتیجه این مجموعه، یک مجموعه غیرضروری نبوده و مبنای علمی دارد.

وی با تأکید بر اینکه تنها نقش حوزه‌ ستادی پشتیبانی از معلمان است، بیان کرد: معلمان در خط مقدم مبارزه با جهل هستند. حفظ آبروی معلمان باید در اولویت مدیران حراست قرار داشته باشد و اگر معلمی را برای یک امر خاص احضار می‌کنند به گونه‌ای باشد که به آرامش وی خدشه وارد نشود.

بطحایی خاطرنشان کرد: هرچند شرایط سخت مالی مانع برقراری آرامش مطلوب و مورد نظر شده است اما حراست ها با رفتار خوب خود می توانند آرامش مطلوبی را در محیط تعلیم و تربیت برقرار کنند.

طبقه بندی: آموزشی،
برچسب ها:حفظ آبروی معلمان، اولویت حراست،

[ دوشنبه 20 آذر 1396 ] [ 17:52 ] [ مسعود ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه